خانه / خرما بم / خرما مضافتی تازه بم با قیمت مناسب

خرما مضافتی تازه بم با قیمت مناسب

خرما مضافتی تازه بم با قیمت مناسب را می توان از کجا خرید ؟ از کجا مطمن باشیم که خرمای خوب و با کیفیت را مصرف می نماییم. و  برای خرمایی که  خریداری کرده ایم قیمت واقعی را پرداخت کرده ایم؟

خرید خرما مضافتی تازه بم با قیمت مناسب یکی از دغدغه های مصرف کنندگان خرما می باشد. چرا که با توجه به نوسانات بازار و همچینین ترویج فعالیت افراد سودجو،برخی ها خرمای بی کیفیت را با قیمت بالا به مصرف کننده عرضه می نمایند. و موجب نارضایتی می شوند.اما ما در سایت خرما ایران ابن تضمین را به شما می دهیم.که خرید خرما مضافتی تازه بم از سایت ما یکی از بهترین و مقرون به صرفه ترین خرید های شما خواهد بود. جرا که ما خرما درجه یک و تازه را مستقیم از کشت به دست شما مصرف کننده عزیز می رسانیم. و این امکان را می دهیم تا شما خرمای  مورد نیاز خود را به صورت حضوری و غیر حضوری خریداری نمایید.

خرما مضافتی

خرما مضافتی بم

خرما مضافتی رثم بسیار معروف ایرانی است. که در تمام ایران و جهان امار پر فروش ترین خرما را دارد. این رقم به طور عمده توسط شهرستان بم واقع در کرمان کشت می شود. و با توجه به کیفیت بالایی که دارد قیمت ان مناسب می باشد.ما در این جا به برخی از ویژگی های خرما مضافتی بم به طور خلاصه اشاراتی خواهیم داشت.

  • نرم وگوشتی
  • کاملا مرطوب و شیره ای
  • پوست نازک و رنگ تیره
  • پوست به راحتی از گوشت جدا می شود
  • هسته کوچک
  • و…

شما می توانید روزانه یک الی دوعدد از این میوه خوب و با کیفیت به صورت عمده و خرده از سایت ما خریداری نمایید. و از کیفیت و قیمت مناسب محصولات ما لذت ببرید.

خرما مضافتی

درسایت ما بهترین و خوش طعم ترین خرما ها با کیفیت بسیار بالا عرضه می شود.این خرما ها بسیار تازه و با کیفیت است. و با قیمت مناسبی عرضه می شوند.

ما به جهت بالا بردن اگاهی شما ویژگی های هر کدام از خرما های فوق را به طور اختصاصی و کامل و با جزییات چندین بار شرح داده ایم. شما می توانید جهت نمایش اطلاعات آن ها بر روی نام خرما ها کلیک نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیرفروش: طالبی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09012765071
آدرس کانال: khormahairan@
پست الکترونیکی: mehrdadtalebi046@gmail.com

درباره ی m.talebi

مطلب پیشنهادی

قیمت خرما مضافتی

قیمت خرما مضافتی بسته بندی شده بم با کیفیت بالا

قیمت خرما مضافتی بسته بندی شده بم با کیفیت بالا با توجه به درجهی کیفیت …

دیدگاهتان را بنویسید

خرما ایران