خانه / خرما بم / فروش مستقیم خرما مضافتی بم بصورت فله ای

فروش مستقیم خرما مضافتی بم بصورت فله ای

فروش مستقیم خرما مضافتی بم بصورت فله ای در بسیاری از بازار های خرما در ایران انجام می شود. خرمای مضافتی بم یکی از خرما های پرطرفدار می باشد. که فروش آن هم بصورت فله ای و هم بصورت بسته بندی شده موجود می باشد. یکی از نکات مهم و قابل عرض در خرید و فروش خرما مضافتی رعایت تمام استاندارد های بهداشتی می باشد. رعایت بهداشت در عرضه  تمام محصولات غذایی بسیار مهم است.

فروش مستقیم خرما مضافتی بم بصورت فله ای

خرما مضافتی بم

این رقم خرما را بار ها و بارها در این سایت معرفی نموده ایم.همچنین خرما بقدری معروف می باشد. که نیازی به معرفی  ندارد.خرما مضافتی نوع تمام مرطوب و شیره ای ازخرما های خوبی ایرانی است. این میوه خوش طعم برای رشد ئنیاز به آب و هوای گرم و خاک خوب و مناسب دارد. نخل های خرما معولا سال های زیادی عمر می کنند. و زمانی ثمردهی آن ها کم می شود که شوری خاک طی مدت زمان زیاد آن هه را از ثمر دهی باز دارد.

خرما مضافتی رقم نیمه خشک و نیمه گوشتی است. این میوه خوش طعم و با کیفیت در تمام خانواده های ایرانی مصرف می شود. و خواص زیادی نیز دارد. تمامی متخصصان تغذیه خواص متعددی برای خرما تعریف کرده اند. بطوی که خرماها را می توان به یکی از مهم ترین مواد غذایی در سبد مصرف خانوار قرار داد.

فروش مستقیم خرما مضافتی بم بصورت فله ای

فروش خرما مضافتی بم

یکی از بهترین تجارت های سایت ما فروش مستقیم خرما مضافتی بم بصورت فله ای می باشد. ما این خرمای تازه و خوش طعم را با قیمت بسیار مناسبی در تمام ایران عرضه می نماییم.

شما می توانید از دیگر خرما های خوب و با گیفیت موجود در سایت ما دیدن فرمایید.

برای نمایش اطلاعات هر کدام از خرما ها بر روی نام آن کلیک نمایید.

 

 

 

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیرفروش: طالبی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09012765071
آدرس کانال: khormahairan@
پست الکترونیکی: mehrdadtalebi046@gmail.com

درباره ی m.talebi

مطلب پیشنهادی

قیمت خرما مضافتی

قیمت خرما مضافتی بسته بندی شده بم با کیفیت بالا

قیمت خرما مضافتی بسته بندی شده بم با کیفیت بالا با توجه به درجهی کیفیت …

دیدگاهتان را بنویسید

خرما ایران