بازار فروش مستقیم خرما شاهانی

بازار فروش مستقیم خرما شاهانی در خدمت شما است. خرما، این میوه پر خاصیت و مفید در مناطق گرمسیری و نیمه گرمسیری کاشت و برداشت می شود خرماها انواع بسیاری دارند که هر کدام محصول استانی هستند و خاصیت های متفاوت و مشترکی دارند از جمله این خرماها،خرما شاهانی است که محصول استان فارس است و جزو خرماهای خشک و نرم است مصرف داخلی این خرما از مصرف خارجی آن بیشتر است و رنگ این خرما به صورت رنگ روشن که مایل به زرد رنگ است دیده می شود.

روزانه ۵ تا ۶ عدد خرما اشکالی ندارد و برای حفط آرامش و تنظیم ضربان قلب معرفی شده است.

دمایی که باید خرما شاهانی در آن نگهداری شود دمای بین ۱۰ تا ۲۰ درجه سانتی گراد باشد و به گونه ای نباشد که موجب خرابی و فاسد شدن این خرما شود و همچنین سردخانه هایی که این خرما در آن نگهداری می شود باید دارای استاندارد های لازم باشند و هنگام بسته بندی آن دقت کنند که مبادا خرما خوب بسته بندی نشده باشد و موجب نفوذ حشرات و جانوران شود و یا هوا بکشد و فاسد شود.این خرما به دلیل خوشمزه بودن و کیفیت فراوان آن جزو پر طرفدارترین خرماها است و می توان آن را همراه با انواع چای ها و دمنوش ها میل کرد و همچنین همراه با شیر یا عسل می توان استفاده کرد.

زمان برداشت این خرما آخر ماه تابستان است شهر جهرم یکی از شهرهایی است که کشت و برداشت خرما در آن زیاد است و به گونه ای تنها منطقه اصلی خرما شاهانی است و البته در شهر هرمزگان نیز کشت می شود اما مردم ایران خرما شهر جهرم را بیشتر دوست دارند و گاهی اوقات در فصل برداشت آن به این شهر سفر می کنند.

نمایندگی ما با ارائه مستقیم خرما شاهانی در اختیار مشتریان گرامی می باشد و با بسته بندی های مرتب و تمیز آن را به شما پیشنهاد می کنیم.