توزیع عمده خرمای مضافتی جیرفت

هم اکنون توزیع عمده خرمای مضافتی در شهرستان جیرفت آغاز شد. جهت اطلاع از شرایط خرید و فروش این محصول با ما در ارتباط باشید.
جیرفت یکی از شهرهای شمالی استان کرمان می باشد. شهرستان جیرفت داری سه اقلیم آب و هوایی سرد کوهستانی، معتدل کوهستانی و گرم و مرطوب می باشد. با توجه به آب و هوای متفاوت این شهرستان، شاهد کاشت و تولید محصولات کشاورزی متنوعی در این منطقه هستیم. خرما یکی از محصولات مهم کشاورزی در شهرستان جیرفت می باشد که بعد از مرکبات در مرتبه دوم تولیدات این شهرستان به شمار می آید.
از جمله خرماهای تولید شده در شهرستان جیرفت می توان به خرمای مضافتی، خرمای کلوته و خرمای خشک اشاره کرد. بیشترین برداشت خرما از نخلستان های جیرفت به خرمای مضافتی اختصاص دارد.

ویژگی های خرمای مضافتی


خرمای مضافتی طعمی بسیار شیرین و لذیذ دارد و از جمله خرما های نوع تازه یا تر به شمار می آید. میوه مضافتی رنگی تیره و متمایل به مشکی دارد.
خرمای مضافتی
خرمای مضافتی بافتی مرطوب و نرم دارد و بعد از برداشت میبایست اقدامات لازم جهت حمل و نقل و بسته بندی این محصول انجام گیرد. خرمای مضافتی حتما باید در یخچال نگهداری شود. خرمای مضافتی در شرایط نامناسب به سرعت دچار ترشیدگی و یا شکرک زدن می شود و به دلیل بافت نرمی که دارد باید به صورت بسته بندی به بازار عرضه شود و عرضه به صورت فله باعث له شدن میوه می شود. از این رو نحوه بسته بندی این خرما نیز بسیار حائز اهمیت می باشد.
در این مرکز انواع خرمای شهرستان جیرفت به صورت عمده توزیع و پخش می شود.
منبع: بازار خرما ایران
آنچه در این مقاله می‌خوانید:

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.