خرید بهترین خرما خشک زاهدی فراشبند

خرمای زاهدی در شهرستان فراشبند یکی از بهترین ارقام خرمای خشک در کشور می باشد و در این مرکز به صورت مستقیم خرید و فروش می شود.
فراشبند نام یکی از شهرستان های استان فارس می باشد و در صد و هشتاد کیلومتری شهر شیراز مرکز استان فارس واقع شده است. شهرستان فراشند دارای آب و هوا و اقلیمی گرم و خشک می باشد و از این رو خرما یکی از مهمترین محصولات کشاورزی در این منطقه به شمار می آید.
خرمای خشک زاهدی که به خرمای قصب نیز در این منطقه شهرت دارد یکی از مهمترین ارقام خرما در فراشبند می باشد و با توجه به مرغوبیت بالایی که دارد توانسته علاقه مندان زیادی را متوجه خود نماید.

خرمای خشک زاهدی در فراشبند

خرما در اقتصاد خانواده های این شهرستان بسیار تاثیرگزار می باشد و سالانه حجم بالایی از خرمای فراشبند به صورت صادرات به سایر کشورها ارسال می شود و با توجه به شرایط بسته بندی و نگهداری این محصول می تواند سالانه بیش از ۳۵۰ میلیون دلار در منطقه ارزآوری داشته باشد.
خرمای خشک زاهدی یکی از بهترین ارقام خرما در کشور می باشد و در بازارهای داخلی دارای طرفداران زیادی می باشد.
یکی از مزیت های تجاری خرمای زاهدی شرایط نگهداری و ماندگاری بالای این محصول می باشد که خرید را برای مصرف کنندگان آسانتر کرده است. برای نگه داری طولانی مدت خرمای زاهدی بهتر است از آن در مکانی خنک نگهداری شود تا از آفت زدگی این میوه بتوان جلوگیری نمود.
میزان رطوبت در بافت میوه زاهدی بسیار پایین می باشد و این میوه را می توان در سردخانه تا بیش از ۵ سال نگهداری نمود. عرضه انواع خرما خشک زاهدی به دو صورت بسته بندی شده و فله ای امکان پذیر می باشد.
منبع: بازار خرما ایران
آنچه در این مقاله می‌خوانید:

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.