خرید خرما بسته بندی شده بم

یکی از اقدامات بسیار مهم و ضروری در شهرهای جنوب کشور مانند بم تولید خرما می باشد. این محصول بعد از بسته بندی دقیق وارد بازار های داخلی و خارجی شده و با قیمت مناسب به خرید و فروش می شود.
از محصولات بسیار قدیمی در کشور خرما است. نام خرما در کتاب مقدس ۴۲ بار تکرار شده و معصومین توصیه های بسیار زیادی برای خوردن آن کرده اند. در خاورمیانه اکثر مردم با خرما آشنایی کامل دارند و انواع آن را می شناسند این در حالی است که خرما برای اورپاییان بیار ناآشناست و آنها از این میوه فقط در شیرینی و کیک استفاده می کنند. خوب است بدانید که برخی از محققان زادگاه اولیه خرما را هند غربی و برخی دیگر خلیج فارس می دانند. بم یکی از شهرهای جنوبی کشور است که به دلیل موقعیت خاص آب و هوایی نخلستانهای عظیمی را درون خود جای داده است.
در مورد خرما چه می دانید؟
خرما را می توان در دسته میوه های شیرین و لذیذ قرار داد که یکی از بهترین مواد غذایی برای بدن است و تامین کننده انرژی مورد نیاز آن می باشد. ۶۰ درصد خرما تشکیل شده از قند طبیعی است و ۴۰ در صد مابقی را پروتئین ها تشکیل ی دهند. خرما را در ساخت شیرینی، نوشابه و شربت های شیرین به کار می برند.
خرما تولید شده از بم
در استان کرمان . شهرستان بم خرما را در انواع و اقسام گوناگون تولید می شود. خرمای مضافتی جزء بارزترین این نمونه ها است که ارزش صادراتی زیادی دارد و به نقاط مختلف جهان صادر می شود شم می توانید برای خرید به نمایندگی ها و فروشگاه ا مراجعه کنید.
منبع: بازار خرما ایران

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.