خرید خرما کلوته بسته بندی ارزان

شرایط آب و هوایی جنوب کشورمان شرایط را برای پرورش نخلستان های خرما فراهم نموده است. به همین دلیل ایران یکی از بزرگ ترین تولیدکنندگان همچنین صادر کنندگان عمده خرما در یزد در جهان است. خرما کلوته یکی از مرغوب ترین نمونه های خرما کشور خاص شهرستان جیرفت است که طرفداران زیادی دارد. این محصول پس از برداشت در بسته بندی های مختلف به بازار فروش عرضه می شود. خرید خرما کلوته بسته بندی از طریق مراکز معتبر فروش این محصول به صورت خرید کلی و جزئی امکان پذیر است.

خرید خرما کلوته بسته بندی ارزان

انواع خرما کلوته بسته بندی کدامند؟

انواع خرما کلوته بسته بندی کدامند؟خرما دو ردیفه دارای رطوبت بین ۱۳ تا ۲۳ در صد بوده و به دلیل شباهت زیاد به خرمای مضافتی بعضا با آن اشتباه گرفته می شود. این خرما در اندازه دو تا چهار سانتیمتر در بازار فروش دیده می شود. رنگ این خرما در ابتدا قرمز و پس از رسیدن کامل به رنگ قهوه ای در خواهد آمد.

بسته به منطقه ای که این خرما در آن پرورش داده می شود، کیفیت خرما کلوته می تواند متفاوت باشد. عرضه خرما کلوته نیز به صورت بسته بندی یا فله صورت می گیرد.

خرما کلوته بسته بندی غالبا در بسته های کارتونی برای عرضه به بازارهای داخلی و خارجی آماده می شود.

غالبا در کارخانه فرآوری خرما این محصول به صورت کاملا بهداشتی و با بکار گیری ماشین آلات مختلف بسته بندی می شود.

آخرین قیمت خرما کلوته صادراتی

آخرین قیمت خرما کلوته صادراتی همانطور که اشاره شد کشور مابه عنوان یکی از صادر کنندگان عمده خرما در جهان شناخته شده است.

به همین دلیل تولیدکنندگان این محصول پس از تامین نیاز بازارهای داخلی کشور به سراغ بازارهای خارجی خرما رفته اند.

همانطور که می دانید خرما صادراتی از بین بهترین و مرغوب ترین خرما ها انتخاب می شود.

به همین دلیل خرما کلوته نیز در بسته بندی های مختلف و غالبا گران تر از نمونه داخلی آن به بازارهای خارجی صادر می شود.

با توجه به نوسانات قیمت ارز نمی توان به بازار صادرات این محصول سامان داد و قیمت خرما کلوته را در بازارهای خارجی به ثبات خاصی رساند.

البته باید توجه کرد که عرضه مستقیم خرما کلوته صادراتی توسط صادر کنندگان این محصول می تواند تاثیر بسزایی در تعیین قیمت این محصول داشته باشد.

همچنین اگر بازار فروش خرما کلوته صادراتی در دست واسطه ها قرار گیرد، سود واقعی از صادرات خرما نصیب تولیدکنندگان نخواهد شد و سودجویان و دلال ها به سود مطلوبی خواهند رسید.

هم اکنون سهم عمده ای از درآمد ارزی کشور از طریق صادرات خرما به کشورهای مختلف بدست می آید. به همین منظور سامان بخشیدن به صادرات خرما می تواند ارز فراوانی را وارد کشور کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.