خرید و فروش جدید ترین خرما کلوته اهرم

خرید و فروش جدید ترین خرما کلوته اهرم که یکی از شهرستان های بوشهر می باشد.

اهرم  دارای یکی از بهترین نخلستان های ایران است . بهترین قیمت و کیفیت  را از ما بخواهید.خرما کلوته یکی از خرما های خوش طعم و شیرین می باشد .

اهرم نیز یکی از کشت کنندگان خوشنام خرما در ایران می باشد.چرا که خرما های خوشمزه و تازه و با کیفیت را با قیمت مناسب و منصفانه ای در سراسر ایران  پخش می کند.این پخش بصورت عمده و خرده و  همچنین بسته بندی شده و یا فله ای میباشد .  خرما اهرم بسیار محبوب و پر طرفدار است.  به همین دلیل خرید و فروش جدید ترین خرما کلوته اهرم بسیار موفق بوده می باشد. همواره رضایت مصرف کننده و فروشنده را به همراه داشته است.

 

خرید و فروش جدید ترین خرما

 

ویژگی های خرما کلوته اهرم

  1. رنگ نیمه خشک این خرما قهوه ای روشن می باشد.
  2. رنگ رطب آن قهوه ای تقریبا تیره می باشد.
  3. دانه های درشت.
  4. نیمه گوشتی.
  5. شکل بیزی خرما و مایل به گرد.

همان طور که متوجه شدید خرما کلوته بصورت رطب و نیمه خشک مورد استفاده قرار می گیرد .کلوته یکی از مدل های خاص خرما در ایران می باشد .کلوته شرایط نگهداری خاصی دارد .باید بعد از چیدن در جای کاملا خشک و در دمای بین صفر تا پنج درجه سانتی گراد نگهداری شود. اگر کلوته را در شرایط مناسب نگهداری کنید تا روز های طولانی سالم می ماند .اما در غیر اینصورت علی رغم مقاومت این خرما در برابر شرایط محیطی مختلف ممکن است زیاد دوام نیاورد.

 

خرید و فروش جدیدترین خرما

 

مصرف کنندگان و دوستداران خرما می توانید از خرماهای کلوته  دیگر نیز در همین سایت دیدن فرمایند .ما بهترین و با کیفیت ترین خرما ها را از تمامی شهر های تولید کننده خرما در ایران با بهترین قیمت به شما عرضه می نماییم.رضایت شما هدف ماست در این زمینه تمام تلاش خود را خواهیم کرد..