صادرات با کیفیت ترین خرما سراوان

خرمای ربی و مضافتی دو نمونه از با کیفیت ترین نمونه های خرما در شهرستان سراوان می باشد. جهت صادارت انواع خرما با ما در ارتباط باشید.
سراوان یکی از شهرستان های استان سیستان و بلوچستان و دومین تولید کننده خرما در کشور می باشد. شهرستان سراوان با توجه به آب و هوای مساعدی که برای پرورش خرما دارد، از جمله شهرهایی ست که انواع خرما در آنجا کاشت و تولید می شود.

ویژگی های خرمای سراوان

خرمای ربی و خرمای مضافتی دو گونه بسیار مشهور در ایران و جهان می باشند که برداشت آن در شهرستان سراوان صورت می گیرد.
استان کرمان و شهرستان بم بالاترین سهم تولید خرمای مضافتی در کشور را به خود اختصاص داده اند اما جالب است بدانیم که خرمای مضافتی تولید شده در شهرستان سراوان بالاترین کیفیت و مرغوبیت را دارا می باشد و طبق مطالعات صورت گرفته خرمای مضافتی تولید شده در شهرستان سراوان از نظر درشتی و سایز بیش ار دو برابر خرمای تولید شده در شهرستان بم می باشد. که این مرغوبیت به دلیل شرایط مساعد آب و هوایی و جوی در این استان گزارش شده است.
خرمای ربی یکی دیگر از نمونه های مشتری پسند و صادراتی خرما در شهرستان سراوان می باشد. شهرستان سراوان یکی از شهرستان های محروم کشور به حساب می آید و با توجه به اینکه پتانسیل و ظرفیت بسیار بالایی برای تولید و فرآوری این محصولات را دارد، آنگونه که درخور این شهر است امکانات لازم جهت فرآوری و بسته بندی انواع خرما در این شهرستان وجود ندارد.
به اطلاع می رسانیم عرضه و ارائه با کیفیت ترین انواع خرما شهرستان سراوان جهت مصارف داخلی و صادرات در این مجموعه امکان پذیر می باشد.
منبع: بازار خرما ایران
آنچه در این مقاله می‌خوانید:

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.