فروشگاه انواع خرما ربی اهرم

فروشگاه انواع خرما ربی اهرم یکی از فروشگاه های خوب عرضه خرما ربی ایران می باشد.این فروشگاه عمده فعالیت های عرضه و فروش خود را در سایت خرما ایران انجام می دهد. فروشگاه انواع خرما ربی اهرم  به دلیل تنوع بالای محصولات و همچنین کیفیت و تازگی آن ها بسیار موفق می باشد.قیمت های مناسب این فروشگاه باعث جلب توجه و رضایت مشتریان شده است.تمرکز فروشگاه انواع خرما ربی اهرم بیشتر بر روی خرما ربی می باشد.آن هم خرما ربی اعلای  اهرم که بسیار خوشمزه و تازه می باشد.اهر از بهترین کشت کنندگان خرما ربی ایران می باشد که شهرستان های توابع بوشهر می باشد.

فروشگاه انواع خرما ربی

 

ویژگی های خرما ربی

 1. رنگ تیره و تقریبا قهوه ای مایل به قرمز
 2. نیمه خشک
 3. نیمه گوشتی
 4. پوست زیادی صاف نیست

 

فروشگاه انواع خرما ربی

 

 

خرما از میوه های خوب و پرخاصیت گرمسیری می باشد.و شرایط لازم برای پرورش این خرما عمدتا گرما و نور شدید آفتاب می باشد.به همین دلیل سطح ارگانیک بودن این میوه بسیار بالا بوده و خاصیت های زیادی دارد.از جمله رفع مشکلات گوارشی و مشکلات روده،رفع سوهاضمه،داشتن  املاح و مواد معدنی  از جمله آهن،منیزیم،گوگرد و کلسیم… و اکثر ویتامین ها که به رشد و سلامت بدن بسیار کمک می کندو باعث تامین انرژی بسیاری از فعالیت های روزانه شخص می شود.قند موجود در خرما گیاهی بوده وبه راحتی توسط بدن تجزیه می شود و به خصوص برای ورزشکاران بسیار کارآمد می باشد.

خرما دوام زیادی دارد و اگر در شرایط خشک و مناسب نکهداری شود تا مدت ها تازه و سالم می ماند البته خرید خرما تازه و سالم نیز ماندگاری آن تاثیر گذار می باشد.

 

فروشگاه انواع خرما ربی

 

 

شما همچنین می توانید از شرایط خرید و فروش خرما در فروشگاه انواع خرما ربی اهرم و سایر انواع خرما ها ی موجود در سایت خرما ایران مطلع شوید فقط کافی ست با مشاوران فروش ما تماس بگیرید.

خرماهای موجود در سایت خرما ایران

 1. زاهدی
 2. کلوته
 3. استعمران
 4. کبکاب
 5. پیارم
 6. مضافتی
 7. ربی
 8. پیارم کهنوج