فروش بهترین انواع ارقام خرما

فروش و صادرات خرما در انواع بهترین ارقام به کشورهایی اورپایی و آمریکایی انجام می گیرد. البته می توانید بهترین این محصول را در فروشگاه ها و نمایندگی ها داخلی تهیه کنید.
خرما یک میوه تابستانی است که در مناطق گرمسیر رشد می کند. استانهای جنوبی کشور مانند خوزستان، بندر عباس، کرمان، سیستان و بلوچستان و… به دلیل وضعیت آب و هوایی که دارند بیشترین میزان تولید خرما را به خود اختصاص داده اند. خوشبختانه در کشور با مشکل کمبود خرما رو به رو نیستیم زیرا در ایران نخلستانهایی وجود دارند که بهترین نوع این میوه را تولید می کنند. خرما ارزش تجاری و صادراتی بسیار زیادی دارد.


بهترین ارقام خرما

برخی از از ارقام خرمای ایران از قبیل شاهانی، جهرم، مضافتی و کبکاب بسیار مرغوب هستند و از بهترین خرماهای جهان محسوب می شوند. در هر منطقه انواع و ارقام اصلی خرما از نظر صادرات آن درجه بندی می شوند. خوب است بدانید که در آمریکا محصول تجاری خرما بیش از پنج رقم نیست.

صادرات خرمای کشور

خوشبختانه وضعیت صادرات خرما در کشور بسیار مطلوب است زیرا این محصول سالانه به کشورهای بزرگ غربی مانند آمریکا صادر می شود. خرمای گنتار ایران بیشترین صادرات را به آمریکا دارد. در داخل کشور می توانید انواع خرما را در نمایندگی ها و مراکز بزرگ تهیه نمایید.
منبع: بازار خرما ایران
آنچه در این مقاله می‌خوانید:

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.