فروش بهترین خرمای کلوته جیرفت

آیا از شرایط فروش بهترین خرمای کلوته شهرستان جهرم اطلاعی دارید؟ شما می توانید در این مرکز مرغوب ترین انواع خرمای ایرانی را بالاترین کیفیت خریداری نمایید.
آیا با انواع خرمای نوع تر در کشور آشنا هستید؟
خرما در ایران دارای تنوع بسیار زیادی می باشد و شاهد رشد و پرورش انواع خرماهای نوع تر و خشک در کشور می باشیم. از جمله مرغوب ترین انواع خرمای نوع تر ایرانی می توان به خرماهای کلوته، مضافتی، خرمای خاصویی، خنیزی، گنتار و شاهانی اشاره نمود.
انواع خرمای تازه با توجه به بافت نرم و مرطوب خود دارای طرفدارن زیادی می باشند و یکی از مشخصه های این نوع خرما ها میزان قند کمتر آن ها نسبت به سایر ارقام خرما می باشد.

بهترین خرمای کلوته ایرانی

خرمای کلوته یکی از بهترین ارقام خرمای نوع تر در شهرستان جیرفت می باشد و بیشترین شباهت را با خرمای مضافتی دارد. از ویژگی های خرمای کلوته می توان به پوست صاف و رنگ قهوه ای تیره آن اشاره نمود.
فروش انواع خرمای کلوته در شهرستان جیرفت معمولا به صورت بسته بندی شده صورت می گیرد و قیمت این محصول بسته به درجه و نحوه بسته بندی آن متغیر می باشد.
خرمای کلوته با توجه به بافت نرم و مرطوب خود از ماندگاری بالایی برخوردار نمی باشد و در شرایط دمایی عادی به سرعت دچار فساد می شود. خرمای کلوته دارای شیره می باشد و از این رو در صورتی که تحت فشار قرار بگیرد و یا دمای نگهداری آن تا حد لازم پایین نباشد امکان شکرک زدن این میوه وجود دارد.
ناگفته نماند خرمای شکرک زده فاسد و خراب نمی باشد اما به دلیل ظاهر نامناسب خود مصرف کننده تمایلی به خرید این میوه نخواهد داشت.
منبع: بازار خرما ایران