قیمت روز خرمای درجه یک ربی

خرمای ربی یکی ار درجه یک ترین انواع خرما در شهرستان سراوان می باشد و در این مرکز با بالاترین کیفیت و قیمت های روز آماده ارسال به سراسر کشور می باشد.
خرمای ربی یکی از بهترین ارقام خرما در استان سیستان و بلوچستان و منطقه سراوان می باشد و می توان دعا نمود این رقم خرما از ارقام بومی خرمای سراوان می باشد.
خرمای ربی از ویژگی های زیادی برخوردار می باشد و دارای طعمی بسیار متفاوت و لذیذ می باشد.

هرآنچه باید در مورد خرمای ربی دانست

از جمله ویژگی های خرمای ربی می توان به رنگ مشکی و براق آن اشاره نمود و رنگ این میوه وجه تمایز این رقم خرما از انواع خرمای ایرانی می باشد. خرمای ربی از نمونه ارقام خرمای نیمه خشک در کشور می باشد و از ماندگاری مطلوبی برخوردار می باشد و میتوان این میوه را در دمای اتاق نیز نگهداری نمود. این رقم خرما دارای ظاهری کشیده می باشد و طول آن بیت ۳ الی ۴ سانتی متر می باشد.
خرمای ربی در بازارهای خارجی به خرمای پاکستانی نیز شهرت دارد و معمولا مرغوب ترین انواع این رقم خرما به صورت صادرات به سایر کشور ها ارسال می شود.
متاسفانه خرمای ربی در بازارهای داخلی زیاد شناخته شده نمی باشد و کمتر کسی با این رقم خرما آشناست.
همواره قیمت انواع خرمای ربی به صورت فله و به صورت بسته بندی شده متغیر می باشد و معمولا عرضه این محصول به صورت فله با قیمت های مناسب تری در بازار صورت میگیرد.
ناگفته نماند خرمای ربی ارزش غذایی بالایی دارد و مصرف این رقم خرمای می تواند در تقویت بدن بسیار موثر واقع شود. خرمای ربی سرشار ار آهن می باشد و می تواند در درمان کم خونی و پیشگیری از آن موثر واقع شود.
منبع: بازار خرما ایران
آنچه در این مقاله می‌خوانید:

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.