مرکز فروش عمده خرما کلوته ایرانشهر

مرکز فروش عمده خرما کلوته ایرانشهر یکی از مراکز خوب فروش در ایران می باشد.همانطور که می خواهید مراکز فروش فروشگاه های بزرگ و عمده ا می باشند.این فروشگاه ها تمام مدل های مختلف محصول انحصاری خود را دارا می باشند.و این بار مرکز فروش عمده خرما کلوته ایرانشهر با عرضه بهترین خرماهای ایرانشهر که از شهرستان های سیستان و بلوچستان می باشد خوش می درخشد.این مرکز بهترین خرماهای کلوته را بصورت عمده و با قیمت نازل و کیفیت عالی عرضه می کند.

مرکز فروش عمده خرما

 

ویژگی های خرما کلوته

 1. نیمه خشک
 2. پوست ضخیم
 3. پوست چروکیده
 4. نیمه گوشتی
 5. رنگ قهوه ای
 6. دانه درشت و کشده
 7. خارک میوه تقریبا قهوه ای می باشد.

 

مرکز فروش عمده خرما

 

خواص عالی خرما

 1. سرشار از ویتامین ها
 2. قند گیاهی و تامین کننده انرژِ فعالیت های ذهنی
 3. رفع یبوست
 4. رفع اختلالات روده
 5. کمک به رفع مشکلات قلبی
 6. کمک به رفع اختلالات جنسی
 7. افزایش وزن و چاقی صورت بدون عوارض
 8. رفع مشکلات گوارشی
 9. افزایش شیر در مادران شیرده
 10. کمک به تحکیم استخوان کودکان

املاح و ویتامین های موجود در خرما

 1. آهن
 2. منیزیم
 3. گوگرد
 4. کلسیم
 5. سرشار از ویتامین ها،مواد معدنی و فیبر

 

مرکز فروش عمده خرما

 

 

مصرف روزانه دو الی سه عدد خرما به بدن انسان کمک زیادی می کند . میتواند بهترین جایگزین برای خوراکی های نامناسب برای میان وعده و…باشد.جایگزین خرما به جای شیرینی جات و قند باعث کاهش دیابت می شود.و همچنین قند موجود در خرما کلوته فرکتوز می باشد که بسیار مناسب و تجزیه پذیر به وسیله مغز انسان می باشد.

 

مرکز فروش عمده خرما

 

شما عزیزان دوستداران خرما و یا مغازه دارانی که دنبال مراکز فروش عمده و خرده در ایران می باشید.ما در سایت خرما ایران انواع خرمای ایرانی از جمله پیارم و کلوته  را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت  و کاملا تازه در سراسر ایران عرضه می نماییم.پخش و عرضه محصولات بصورت عمده و خرده و همچنین بسته بندی و فله ای انجام میگیرد.کیفیت و قیمت مناسب محصولات سایت خرما ایران حتما شما را راضی خواهد کرد.