پخش عمده خرما مضافتی

هم اکنون پخش عمده خرما مضافتی آغاز شد. جهت اطلاع از نحوه فروش و ثبت سفارش با ما همراه باشید.
خرمای مضافتی یکی از شناخته شده ترین ارقام خرما در کشور می باشد و با توجه به ویژگی هایی که دارد توانسته مشتریان زیادی را به سمت خود جلب نماید.

ویژگی های خرمای مضافتی ایرانی

آیا می توان خرمای مضافتی را به عنوان جایگزین قند و شکر مصرف نمود؟
انواع خرما دارای مقادیری کربوهیدارت و قند طبیعی می باشد که با توجه به میزان رطوبت موجود در میوه خرما، میزان کربوهیدرات این میوه می تواند کم و یا زیاد باشد.
خرمای مضافتی از رطوبت بالایی برخوردار می باشد و میزان کربوهیدرات آن از سایر ارقام خرما های نوع خشک کمتر می باشد و می تواند به عنوان بهترین جایگزین قند و شکر مصرف شود.
شایان ذکر است، شیره خرما که یکی از فرآورده های سودمند میوه خرما می باشد و می توان از آن در تهیه انواع کیک و شیرینی و دسر استفاده نمود.
ویژگی های ظاهری خرمای مضافتی را می شناسید؟
خرمای مضافتی در حدود ۳ الی ۴ سانتی متر طول دارد، میوه ای گوشتی و شیرین است. رنگ این رقم خرما متمایل به مشکی می باشد و میزان چسبندگی هسته به گوشت میوه متوسط گزارش شده است.
شهرستان بم در استان کرمان شهرستان سراوان در سیستان و بلوچستان مرغوب ترین انواع خرما و رطب مضافتی را در خود پرورش می دهند.
خرمای مضافتی از اهمیت اقتصادی مطلوبی برخوردار می باشد و به عنوان یکی از ارقام صادراتی خرما به سایر کشورها ارسال می شود. شما می توانید در این مرکز انواع خرما مضافتی را با کیفیتی بالا و به قیمت های عمده تهیه نمایید.
منبع: بازار خرما ایران
آنچه در این مقاله می‌خوانید:

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.