خرما کلوته با کیفیت جیرفت

خرما در یزد با کیفیت جیرفت را بصورت عمده و خرده از سایت خرما ایران خریداری نمایید. و از قیمت و کیفیت مناسب آن لذت ببرید. خرما کلوته یکی از بهترین خرما های دنیا می باشد.که دارای مزه خوب و کیفیت عالی می باشد. این خرما به طور عمده در شهرستان جیرفت کشت می شود. که یکی از کشت کنندگان خوب در ایران می باشد. که  در کرمان قرار دارد.

خرما کلوته

خرما کلوته با کیفیت جیرفت

یکی از نام آشنا ترین خرما های دنیا خرما دو ردیفه می باشد.که بسیار خوش طعم است و رطوبت مناسبی دارد.این میوه خواص زیادی دارد . و برای مصرف در تمامی سنین مناسب است. به طور متوسط قدمت خرما در ایران بیش از سه هزار سال می باشد. که نخل خرما از کاشتن هسته میوه به عمل میآید و بعد از چنیدین سال به ثمر می رسد. نخل خرما چند صد سال ثمر می دهد. ودر نهایت در برابر شوری خاک ثمر دهی خود را از دست می دهد.اما نخل کلوته در برابر شوری بسیار مقاوم است. و نخل آن سال های طولانی ثمر انبوهی می دهد.

خرما کلوته

کلوته رقم نیمه خشکی است. و نیمه گوشتی نیز شناخته می شود. اما به دلیل رطوبت مناسبی که دارد. گاه در زمره خرما های تر نیز قرار می گیرد.دانه های خرما کلوته بیزی شکل هستند. و اندازه متوسطی نیز دارند.این میوه وش طعم با داشتن خواص زیاد  و مزه خوب در جمله بهترین خرما ها قرار گرفته شده است.که پوست صاف و براقی دارد.

  • سالم
  • خوش طعم
  • مفید
  • خواص زیاد
  • قیمت مناسب

 

لطفا از خرما های خوب  دیگر ما در این سایت دیدن فرمایید. جهت نمایش اطلاعات هر کدام از خرما ها بر روی نام آن ها کلیک نمایید.